Jaké jsou vlastnosti Tiny House?

  1. Domov
  2. Blog
  3. Jaké jsou vlastnosti Tiny House?

Jednou z největších vlastností těchto kolových vozidel, která se většinou pohybují v rozměrech 4 až 8 metrů, je samozřejmě jejich mobilita. Právě díky své mobilitě se vázání k jednomu místu stává minulostí a sen nacházet domov v různých městečkách se začíná plnit. To, co odlišuje Tiny House od jiných mobilních zařízení, je jeho schopnost nabídnout vám pohodlí domova.

Ve srovnání s karavany nebo stany, vyčnívá Tiny House zejména díky svým pevným konstrukcím. Vybavenost je také dalším z aspektů, díky kterým Tiny House vyčnívá z řady. Vždyť přece kuchyňský dřez, toaleta a postel jsou jedněmi ze základních elementů pohodlného domova. Navíc, pokud chcete, váš Tiny House může obsahovat také komfortní prvky, jako je klimatizace, myčka nádobí a trouba. Jinými slovy je ideální pro lidi, kteří nechtějí dělat kompromisy, na úkor svého pohodlí, ani uprostřed divočiny.

Zpočátku se může zdát, že Tiny House jsou určeny výhradně jen na letní sezónu a nicméně díky své silné izolaci a klimatizaci se Tiny House stává vaším domovem během teplých letních večerů, podzimních dešťů, tuhé zimy, či prvních jarních dnů. Pobyt na pláži nebo mezi zasněženými kopci již není snem. Dokonce si můžete vaši ranní kávu užívat vždy na jiném místě v pohodlí vašeho čtyřkolového domova. Při koupi Tiny House je důležité vzít v úvahu infrastrukturu, na které váš dům umístíte. Přestože se ve velké míře využívá napojení právě na městskou elektrickou a vodní síť, Tiny House nabízí i možnost soběstačnosti na základě vámi zvoleného balíku vybavenosti. V nabídce naleznete stroje, které zabezpečují denní energetickou potřebu pomocí solárních panelů, stroje, které vyrábějí hnojivo z toaletních odpadních materiálů a mnoho jiných. Pro Tiny House technologický limit prostě neexistuje.

Trend domova v divočině se stále rozšiřuje nejen v zahraničí, ale iu nás, kde o milovníky přírody nemáme ctnost. Nové technologie a výrobní možnosti mohou tak zajistit uživatelům Tiny House komfort i zábavu v divočině v jednom. Určitě vám teď hlavou proběhla myšlenka, jestli existují někde místa, vytvořená právě pro Tiny Houses. Odpověď je ano. Právě v zahraničí existují různá zařízení, kde si majitelé Tiny House mohou bezpečně zaparkovat svůj čtyřkolový domov. Tato zařízení, která se obecně nacházejí v zelených oblastech, poskytují potřeby infrastruktury a také umožňují majitelům Tiny House stýkat se s lidmi, kteří sdílejí podobný životní styl. Jako společnost Mooble House se snažíme přinášet příklady těchto zařízení i do naší země a tak společně rozšiřovat Tiny House trend, který pomůže nejen vám, ale i naší planetě.

Bude sa vám páčiť